PRACA

Opiekunka osób starszych BRENNA

15 - 19 zł/godz.

Opis stanowiska pracy:

  • opieka nad osobami starszymi (tj.dbanie o higienę,mycie,ubieranie,pomoc przy posiłkach) - Placówka Całodobowej Opieki;Brenna

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe-opiekun medyczny
  • mile widziane kursy kierunkowe
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • pogodne i miłe usposobienie,empatia
  • zaangażowanie,cierpliwość,chęć niesienia pomocy osobie starszej
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowy atut:

  • doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi,wolontariat
  • dyspozycyjność,mobilność,referencje

Oferujemy:

  • stabilną i odpowiedzialną pracę zmianową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmosferę

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb NZOZ Silesia Med z siedzibą w Warszawie,niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych,tekst jednolity:Dz.U.2016r. poz.922)

Informujemy,że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami.

NASI PARTNERZY